Bank zatrudni Specjalistę ds obsługi klienta firmowego

KONTAKT

Kalisz - Dodane przez marta.kocinska1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Bank zatrudni Specjalistę ds obsługi klienta firmowego

Bank zatrudni Specjalistę ds. Obsługi Klienta Firmowego.

Główne obowiązki:

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (rynek mikro oraz msp)
Aktywna sprzedaż produktów z oferty Banku
Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych dla małych firm
Wysoka orientacja na wynik
Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
Dobra znajomość lokalnego rynku
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej instytucji finansowej
Bardzo atrakcyjny system premiowy
Pakiet profesjonalnych szkoleń
Telefon komórkowy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
marta.kocinska@fmbank.pl

Mapa KaliszProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Bank zatrudni Specjalistę ds obsługi klienta firmowego

Polecane, ciekawe strony z Kalisza. Prowadzisz serwis o Kaliszu lub zwiazany z Kalisz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Kalisza !Zobacz stronę eCentrum Portal Wielkopolski Południowej !Zobacz stronę NS-Project !Zobacz stronę Urzad Miejski w Kaliszu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kalisz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kalisza: Ostrów Wielkopolski ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Jarocin ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Koło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję