Mobilny Doradca Kredytowy

KONTAKT

Kalisz - Dodane przez hr (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Mobilny Doradca Kredytowy

Consulting-Headhunters dla swojego Klienta, dużej ogólnopolskiej firmy, lidera w branży doradztwa finansowego poszukuje Kandydatów na stanowisko :

Region: wielkopolski, lubuski

Opis stanowiska pracy:
- współpraca z auto komisami
- wdrażanie nowatorskich technik sprzedaży
- obsługa kredytów i leasingów samochodowych

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
- wykształcenie minimum średnie
- znajomość lokalnego rynku auto komisów
- niekaralność
- komunikatywność
- dyspozycyjność
- prawo jazdy + samochód

Nasz Klient oferuje:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- brak limitów sprzedażowych
- pełne wsparcie sprzedażowe
- szkolenia z zakresu technik sprzedaży oraz produktów finansowych

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Mapa KaliszProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Mobilny Doradca Kredytowy

Polecane, ciekawe strony z Kalisza. Prowadzisz serwis o Kaliszu lub zwiazany z Kalisz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Kalisza !Zobacz stronę eCentrum Portal Wielkopolski Południowej !Zobacz stronę Urzad Miejski w Kaliszu !Zobacz stronę NS-Project !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kalisz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kalisza: Ostrów Wielkopolski ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Jarocin ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Koło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję