OPIEKA nad osobami STARSZYMI

KONTAKT

Kalisz - Dodane przez u.jagosz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia OPIEKA nad osobami STARSZYMI

Spędź święta w Niemczech jako opiekun osób starszych

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Spędź święta w Niemczech jako opiekun osób starszych i WYGRAJ nagrody.
Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Opiekunka Osób Starszych
Opis Stanowiska:
-proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów) -opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)
Oferujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1) - pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, odprowadzane składki w Polsce) - atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto/miesięcznie *zależne od znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w opiece nad osobami starszymi - pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki - gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie - pokrywamy koszty podróży w obie strony - zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu
Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego -doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku -przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych -dobry stan zdrowia -mile widziane referencje

Mapa KaliszProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - OPIEKA nad osobami STARSZYMI

Polecane, ciekawe strony z Kalisza. Prowadzisz serwis o Kaliszu lub zwiazany z Kalisz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę NS-Project !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Kalisza !Zobacz stronę eCentrum Portal Wielkopolski Południowej !Zobacz stronę Urzad Miejski w Kaliszu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kalisz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kalisza: Ostrów Wielkopolski ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Jarocin ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Koło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję