OPIEKA POMOC DOMOWA PRACA ZA GRANICĄ

KONTAKT

Kalisz - Dodane przez info44 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia OPIEKA POMOC DOMOWA PRACA ZA GRANICĄ

Newwaywork sp. z o.o. poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka Osób Starszych lub Pomoc Domowa w Niemczech (całe Niemcy)

Wymagania:
- Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca codzienną komunikację
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub schorowanymi
- Gotowość do pracy na już .
- Miłe usposobienie, empatia .

Zadania:
-Zapewnienie opieki dla osoby starszej lub chorej,
-Wykonywanie oraz pomoc w codziennych czynnościach (np. pomoc przy myciu lub ubieraniu)

Oferujemy:
- Legalną pracę w Niemczech na podstawie umowy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zakwaterowanie i wyżywienie
- Pełne ubezpieczenie na warunkach niemieckich
- Organizacja i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
- Stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec oraz pomoc ze strony pracowników newwaywork (polskojęzycznych )
- Nie pobieramy żadnych prowizji.
Osoby zainteresowane prosimy przesłanie cv na e-mail lub wypełnienie formularza na naszej stronie WWW / bądź kontakt telefoniczny : 58 305 4018, 512-712-777, 502-897-500

Mapa KaliszProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - OPIEKA POMOC DOMOWA PRACA ZA GRANICĄ

Polecane, ciekawe strony z Kalisza. Prowadzisz serwis o Kaliszu lub zwiazany z Kalisz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urzad Miejski w Kaliszu !Zobacz stronę eCentrum Portal Wielkopolski Południowej !Zobacz stronę NS-Project !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Kalisza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kalisz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kalisza: Ostrów Wielkopolski ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Jarocin ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Koło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję