PRACA DYREKTORA W SPRZEDAŻY SIECIOWEJ

KONTAKT

Kalisz - Dodane przez wspolpracakalisz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRACA DYREKTORA W SPRZEDAŻY SIECIOWEJ

Opis stanowiska:

prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji,
zarządzanie podległym zespołem Menedżerów i Handlowców,
realizacja planów sprzedaży,
organizowanie procesów sprzedażowych,
prowadzenie szkoleń.

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem strukturami sprzedaży bądź ze sprzedażą bezpośrednią,
doświadczenie w realizacji planów sprzedażowych (własnych i struktur),
umiejętności menedżerskie pozwalające na efektywne zarządzanie podległymi pracownikami.

Oferujemy:

atrakcyjne warunki finansowe,
element stałego wynagrodzenia, premie z różnych obszarów i nadprowizje,
dodatkowe profity rzeczowe w ścieżce kariery,
szeroki wachlarz profesjonalnych szkoleń menedżerskich,
udział w konferencjach

Mapa KaliszProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRACA DYREKTORA W SPRZEDAŻY SIECIOWEJ

Polecane, ciekawe strony z Kalisza. Prowadzisz serwis o Kaliszu lub zwiazany z Kalisz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę eCentrum Portal Wielkopolski Południowej !Zobacz stronę NS-Project !Zobacz stronę Urzad Miejski w Kaliszu !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Kalisza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kalisz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kalisza: Ostrów Wielkopolski ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Jarocin ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Koło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję