praca w gospodarstwie (Niemcy)

KONTAKT

Kalisz - Dodane przez rekrutacja46 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia praca w gospodarstwie (Niemcy)

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Najważniejsze obowiązki:

opieka nad zwierzętami (krowy, cielęta)
pomoc w pracach w gospodarstwie
prace przy żniwach
praca w lesie (usuwanie szkód, zwózka drewna opałowego itp.)
Wymagania:

umiejętność jazdy ciągnikiem
prawo jazdy kat. B oraz T
samochód do dyspozycji
doświadczenie w pracy
wykształcenie kierunkowe
komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie umożliwiająca wykonywanie obowiązków
Oferujemy:

legalną pracę na terenie Niemiec
praca na czas określony
atrakcyjne wynagrodzenie
zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
opiekę polskiego konsultanta
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV (wraz ze zdjęciem) w języku niemieckim i polskim.

Kontakt telefoniczny: 506784719

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Weryfikacja znajomości języka niemieckiego odbywa się podczas rozmowy telefonicznej.

Mapa KaliszProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - praca w gospodarstwie (Niemcy)

Polecane, ciekawe strony z Kalisza. Prowadzisz serwis o Kaliszu lub zwiazany z Kalisz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę eCentrum Portal Wielkopolski Południowej !Zobacz stronę NS-Project !Zobacz stronę Urzad Miejski w Kaliszu !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Kalisza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kalisz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kalisza: Ostrów Wielkopolski ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Jarocin ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Koło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję