PRACA W HOLANDII- MAGAZYN

KONTAKT

Kalisz - Dodane przez jobservicekalisz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRACA W HOLANDII- MAGAZYN

Agencja Job Service Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje dla swojego klienta w Holandii osób do pracy na magazynie.

PRACOWNIK MAGAZYNU- ORDERPICKER

OPIS STANOWISKA:

zbieranie zamówień za pomocą skanera i/lub słuchawek
rozładunek/załadunek towaru

WYMAGANIA:

komunikatywna znajomość j. angielskiego/holenderskiego- warunek konieczny
dyspozycyjność na 6 miesięcy- warunek konieczny
doświadczenie w pracy na magazynie- mile widziane
doświadczenie w pracy na wózku widłowym- mile widziane

OFERUJEMY:

legalną pracę
pomoc w organizacji wyjazdu
możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszym biurem w Kaliszu:

Job Service
ul. Babina 14
62-800 Kalisz
Tel. 627570359

lub aplikowanie na adres mailowy.

Mapa KaliszProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRACA W HOLANDII- MAGAZYN

Polecane, ciekawe strony z Kalisza. Prowadzisz serwis o Kaliszu lub zwiazany z Kalisz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Kalisza !Zobacz stronę NS-Project !Zobacz stronę eCentrum Portal Wielkopolski Południowej !Zobacz stronę Urzad Miejski w Kaliszu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kalisz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kalisza: Ostrów Wielkopolski ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Jarocin ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Koło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję