Pracownik Działu Reklamacji Odzieżowej Niemcy- KALISZ

KONTAKT

Kalisz - Dodane przez rekrutacja34 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik Działu Reklamacji Odzieżowej Niemcy- KALISZ

Pracownik Działu Reklamacji Odzieżowej
Niemcy/okolice Eisenach

Opis stanowiska pracy
ISSP nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy:

Pracownik magazynu w branży odzieżowej na terenie Niemiec/okolice Eisenach

Zadania na stanowisku:
- przyjmowanie zwrotów towaru
- segregowanie i układanie odzieży
- przygotowywanie rzeczy do wysyłki
- pakowanie ubrań
- prasowanie
- kontrola jakości odzieży

Wybranym kandydatom oferujemy:
umowa o pracę z firmą niemiecką,
atrakcyjne wynagrodzenie 7,86 euro brutto/h,
możliwość dłuższej współpracy
zorganizowany bezpłatny transport ,
zorganizowany nocleg (opłata 6,00 euro dziennie),
wyjazdy oraz rozmowy rekrutacyjne z Wrocławia

Wymagania na stanowisku:
gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech od 20.07.2014
znajomość języka nie jest wymagana
umiejętność pracy zespołowej,
zaangażowanie w wykonywaną pracę,
nastawienie na realizację powierzonych zadań,
dbałość o estetykę wykonywanej pracy,
dyspozycyjność na okres minimum do końca września
Nie ma możliwości wyjazdu w parach

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrowanie się na portalu: https ://panel.lps.ag/

Oraz dołączanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Mapa KaliszProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik Działu Reklamacji Odzieżowej Niemcy- KALISZ

Polecane, ciekawe strony z Kalisza. Prowadzisz serwis o Kaliszu lub zwiazany z Kalisz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Kalisza !Zobacz stronę Urzad Miejski w Kaliszu !Zobacz stronę eCentrum Portal Wielkopolski Południowej !Zobacz stronę NS-Project !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kalisz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kalisza: Ostrów Wielkopolski ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Jarocin ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Koło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję