PRACOWNIK PRODUKCJI W FABRYCE SERÓW

KONTAKT

Kalisz - Dodane przez jobservicekalisz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRACOWNIK PRODUKCJI W FABRYCE SERÓW

Agencja zatrudnienia Job Service Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje dla naszego klienta w Holandii osób do pracy przy produkcji serów.

OPIS STANOWISKA:
krojenie i pakowanie sera przy taśmie produkcyjnej

WYMAGANIA:
komunikatywna znajomość języka angielskiego warunek konieczny
od osób z rocznika 1997, 1996 oraz 1995 nie wymagamy doświadczenia w tego typu pracach.
dyspozycyjność do pracy za granicą co najmniej 6 m-cy (możliwe urlopy na powrót do Polski)

OFERUJEMY:
legalną pracę na dłuższy okres czasu
tygodniowe wypłaty na konto bankowe
zakwaterowanie (darmowe przez pierwsze 2 tygodnie pracy) wraz z dojazdem do pracy
opiekę koordynatora
pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszym biurem w Kaliszu:

Job Service
ul. Babina 14
62-800 Kalisz
szukasz-pracy.pl

lub aplikowanie na adres mailowy.

W tytule e-maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Mapa KaliszProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRACOWNIK PRODUKCJI W FABRYCE SERÓW

Polecane, ciekawe strony z Kalisza. Prowadzisz serwis o Kaliszu lub zwiazany z Kalisz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urzad Miejski w Kaliszu !Zobacz stronę NS-Project !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Kalisza !Zobacz stronę eCentrum Portal Wielkopolski Południowej !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kalisz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kalisza: Ostrów Wielkopolski ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Jarocin ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Koło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję