Ślusarz monter

KONTAKT

Kalisz - Dodane przez kinga1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Ślusarz monter

Agencja Pracy Socpol (cert.5499) z siedzibą w Szczecinie jest agencją pośrednictwa pracy o ugruntowanej pozycji na rynku.
Obecnie poszukujemy kandydatów - dla niemieckiego zleceniodawcy - do pracy w charakterze:

miejsce pracy: Rostock, ok. 250 km od granicy z Polska

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym (wymóg konieczny!)
- umiejętność spawania różnymi metodami
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość rysunku technicznego

Obowiązki:
- montaż kadłubów i innych elementów okrętowych
- spawanie wielkogabarytowych konstrukcji metodami MIG/MAG, TIG
- wykonywanie montażu zespołów i mechanizmów maszyn i urządzeń
- prace ślusarskie

Oferta:
- umowa na warunkach niemieckich,
- wynagrodzenie: 11, 43 brutto/ h + 24 / dzień diety
- Zagwarantowane zakwaterowanie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy, z załączeniem klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Informacje dodatkowe:
- prawo jazdy kat. B i własny samochód

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Mapa KaliszProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ślusarz monter

Polecane, ciekawe strony z Kalisza. Prowadzisz serwis o Kaliszu lub zwiazany z Kalisz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Kalisza !Zobacz stronę NS-Project !Zobacz stronę Urzad Miejski w Kaliszu !Zobacz stronę eCentrum Portal Wielkopolski Południowej !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kalisz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kalisza: Ostrów Wielkopolski ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Jarocin ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Koło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję