Specjalista ds. sprzedaży

KONTAKT

Kalisz - Dodane przez biuro193 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. sprzedaży

Firma Letcom zatrudni osobę na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży lokalnej i internetowej.

Wymagania:
- Ogólna wiedza z zakresu systemów zabezpieczeń (systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu itp.),
- Znajomość zagadnień branży informatycznej (szczególnie sprzęt komputerowy),
- Sumienność, komunikatywność, umiejętność pracy z klientem, uczciwość,
- Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
- Podstawowa znajomość języka angielskiego,
- Dobra znajomość obsługi sprzętu komputerowego,
- Znajomość podstawowych programów biurowych i użytkowych,
- Prawo jazdy kat. B

Najważniejsze obowiązki:
- Zarządzanie sklepem internetowym (stany magazynowe, zamówienia, korespondencja z klientami, logistyka),
- Działania marketingowe w Internecie (promocja w serwisach ogłoszeniowych, newslettery itp.),
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- Utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami,
- Profesjonalna obsługa posprzedażowa,
- Kontakt z klientem - sprzedaż bezpośrednia.

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie,
- Wsparcie w realizacji trudniejszych zadań,
- Pracę na pełen etat w stałych godzinach z możliwością skorzystania z elastycznego czasu pracy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie z prowizjami od sprzedaży i ew. premiami.

CV i list motywacyjny proszę przesyłać na adres e-mail.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Mapa KaliszProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. sprzedaży

Polecane, ciekawe strony z Kalisza. Prowadzisz serwis o Kaliszu lub zwiazany z Kalisz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urzad Miejski w Kaliszu !Zobacz stronę eCentrum Portal Wielkopolski Południowej !Zobacz stronę NS-Project !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Kalisza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kalisz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kalisza: Ostrów Wielkopolski ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Jarocin ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Koło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję