Specjalista ds. Sprzedaży

KONTAKT

Kalisz - Dodane przez info79 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Sprzedaży

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży.

Miejsce pracy: Polska, Kalisz
Początek zlecenia: od zaraz
Czas wykonywania zlecenia: nieokreślony

Obowiązki:

-Aktywne pozyskiwanie kontrahentów oraz obsługa obecnych poprzez kontakty telefoniczne, emailowe i spotkania handlowe
-Odpowiedzialne reprezentowanie firmy i kreowanie jej wizerunku

Wymagania:

-Miła aparycja, wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-Zaangażowanie
-Wykształcenie min.średnie

Oferujemy:

-gwarantowaną podstawę i system premiowy od początku współpracy
-szkolenia wdrażające w zakres obowiązków
-profesjonalne coachingi doskonalące umiejętności
-możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

Prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres email (wraz z tytułem Specjalista ds. Sprzedaży). Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem: 539187165.

Mapa KaliszProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Sprzedaży

Polecane, ciekawe strony z Kalisza. Prowadzisz serwis o Kaliszu lub zwiazany z Kalisz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę eCentrum Portal Wielkopolski Południowej !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Kalisza !Zobacz stronę NS-Project !Zobacz stronę Urzad Miejski w Kaliszu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kalisz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kalisza: Ostrów Wielkopolski ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Jarocin ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Koło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję